Polecane kołowrotki z Aliexpress

Kołowrotek jest jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejsza częścią większości zestawów wędkarskich. Mimo to wielu wędkarzy kupuje kołowrotki jak najtańsze, byle miały jak najwięcej łożysk. Takie podejście do tematu może spowodować utratę życiowej ryby. Warto więc skierować się na rynek azjatycki, ponieważ chińscy producenci niezwykle rozwinęli swoje produkty i ze świecą szukać u nas kołowrotków o tak świetnym stosunku cena/jakość.

Piscifun Carbon X

Piscifun Carbon X to górna półka kołowrotków na Aliexpress. Zadowoli tych co poszukują najlepszego sprzętu. 11 łożysk, niezwykle lekka i wytrzymała konstrukcja, a także świetnie wykonany mechanizm to gwarancja niezawodnej pracy w każdych warunkach.

0 /10
NASZA OCENA

Tsurinoya Jaguar

Jeżeli nie podobają Wam się czarne kołowrotki to waszą uwagę powinien zwrócić bardziej klasyczny Tsurinoya Jaguar, Dwie szpule, 10 łożysk oraz mocny i precyzyjny hamulec to wszystko czego potrzeba nam na rybach.

0 /10
NASZA OCENA

Tsurinoya NA

Kolejna propozycja firmy Tsurinoya to coś skierowanego dla wędkarzy z mniejszym budżetem. Nie znaczy to jednak, że kołowrotek jest o wiele gorszy. Jego obudowa została wykonana z tańszych materiałów co pozwoliło znacząco obniżyć cenę. Zrezygnowano również z dodatkowej szpuli.

0 /10
NASZA OCENA

Kingdom Micro Fly

Najtańszy kołowrotek w zestawieniu, stworzony z myślą o spinningu Ultralight. Bardzo lekki i dobrze wykonany kołowrotek. Możliwość kupna wersji z dwoma szpulami (płytką i głęboką), co pozwoli spełnić wymagania nawet wybrednych wędkarzy.

0 /10
NASZA OCENA