Najlepsze akcesoria wędkarskie

Zdecydowana większość produktów dostępnych w sklepach pochodzi z Chin. Nie inaczej jest z akcesoriami wędkarskimi. Dlatego zamiast przepłacać, możesz kupować bezpośrednio z chińskich sklepów i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które potem będziesz mógł wydać np. na przynęty.

Wielofunkcyjne szczypce

Odhaczenie ryby? Bez problemu. Rozszerzenie kółeczka łącznikowego? W sekundę! A także zaciskanie tulejek i przecinanie żyłki i plecionki. A to wszystko w świetnej jakości i cenie.

0 /10
NASZA OCENA

Elektryczna wiązarka do haczyków

Fantastyczny wędkarski gadżet. Wiąże najmniejsze haczyki tak mocno, że najpierw pęknie przypon, potem złamie się haczyk, a dopiero na końcu strzeli węzeł wykonany przy pomocy tej maszynki. Nigdy więcej problemów z zawiązaniem haczyka w rozmiarze 24!

0 /10
NASZA OCENA

Torba wędkarska

Nie wiem czy znajdziecie lepiej pomyślaną torbę wędkarską niż propozycja od firmy Piscifun. Wiele kieszonek, miejsc na akcesoria, specjalny uchwyt na wędkę oraz butelkę z ulubionym piciem. Nic więcej na rybach nie potrzeba!

0 /10
NASZA OCENA

Ręcznik wędkarski

Ile to razy musiałem wycierać mokre ręce w spodnie bo nie wziąłem ze sobą żadnej ścierki czy ręcznika. Albo też nie chciało mi się go szukać. Na Aliexpress możemy znaleźć bardzo lekki i nieduży ręcznik z logo Daiwa, który wyposażony jest w praktyczny karabińczyk, dzięki któremu ręcznik będziemy mieli zawsze pod ręką.

0 /10
NASZA OCENA

Torba na ramię

Nie wiem jak wy, ale ja od jakiegoś czasu zacząłem większą uwagę zwracać na to ile sprzętu zabieram ze sobą na wyprawy spinningowe. Staram się to ograniczać to minimum. Jedno, góra dwa małe pudełka z przynętami to aż nadto. Torba, którą możecie tu znaleźć pomieści wasze ulubione przynęty, a także niezbędne akcesoria takie jak szczypce czy miarka.

0 /10
NASZA OCENA

Uchwyt do łodzi/pontonu typu borika

Jedne z najpopularniejszych i najdroższych systemów mocowania uchwytów na wędki/echosondy i wiele więcej. Teraz dostępny ponad dwukrotnie taniej w ofercie chińskich sklepów. Nic tylko zamawiać!

0 /10
NASZA OCENA

Inteligentny spławik

Absolutny hit sprzedażowy ostatniego roku. Spławik, który podczas brania zmienia swój kolor. Podczas gdy nic się nie dzieje spławik świeci na kolor zielony. W momencie brania zmieni swój kolor na czerwony. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz brania podczas nocki. I ten głupi świetlik nie będzie Cię mylił 😀

0 /10
NASZA OCENA