Najlepsze akcesoria wędkarskie

Zdecydowana większość produktów dostępnych w sklepach pochodzi z Chin. Nie inaczej jest z akcesoriami wędkarskimi. Dlatego zamiast przepłacać, możesz kupować bezpośrednio z chińskich sklepów i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które potem będziesz mógł wydać np. na przynęty.

1. Ręcznik wędkarski

Ile to razy musiałem wycierać mokre ręce w spodnie bo nie wziąłem ze sobą żadnej ścierki czy ręcznika. Albo też nie chciało mi się go szukać. Na Aliexpress możemy znaleźć bardzo lekki i nieduży ręcznik z logo Daiwa, który wyposażony jest w praktyczny karabińczyk, dzięki któremu ręcznik będziemy mieli zawsze pod ręką.


Torba na ramię

Nie wiem jak wy, ale ja od jakiegoś czasu zacząłem większą uwagę zwracać na to ile sprzętu zabieram ze sobą na wyprawy spinningowe. Staram się to ograniczać to minimum. Jedno, góra dwa małe pudełka z przynętami to aż nadto. Torba, którą możecie tu znaleźć pomieści wasze ulubione przynęty, a także niezbędne akcesoria takie jak szczypce czy miarka.


Inteligentny spławik

Absolutny hit sprzedażowy ostatniego roku. Spławik, który podczas brania zmienia swój kolor. Podczas gdy nic się nie dzieje spławik świeci na kolor zielony. W momencie brania zmieni swój kolor na czerwony. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz brania podczas nocki.