Najlepsze plecionki z Aliexpress

Każdy świadomy wędkarz musi zdawać sobie sprawę, że odpowiednia plecionka to jeden z najważniejszych elementów dobrze dobranego zestawu. Im lepsza jakość tym cichsza i bardziej wytrzymała i odporna plecionka przy mniejszej średnicy. Chcąc kupić taką plecionkę na polskim rynku, musimy przygotować się na niemały wydatek. Na szczęście dla nas, jest kilka świetnych propozycji na Aliexpress. Oto najlepsze plecionki z Aliexpress.

W&K Zillion x8

Ilekroć w internecie ktoś zapyta o najlepszą plecionkę na Aliexpress, możecie być pewnie, że ktoś poleci właśnie 8 splotowego Zilliona od firmy W&K. Produkt najwyższej jakości. Nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek przekłamaniach co do grubości czy wytrzymałości plecionki.

0 /10
NASZA OCENA

Kingdom Micro Fly

Najcieńsza godna polecenia plecionka dostępna na AliExpress. 100 metrów plecionki 0.07 za niecałe 20zł? Jak widać można w tej cenie zrobić świetną linkę. Mój wybór do ultralighta.

0 /10
NASZA OCENA

Daiwa J-Braid x8

Myślę, że tej firmy nie trzeba nikomu przedstawiać. Daiwa J-Braid x8 to plecionka, która jest nawinięta na moje dwa multiplikatory i sprawdza się wyśmienicie. Gładka, nieprzegrubiona i do tego dobrze trzyma kolor. Jedna z najlepszych propozycji na Aliexpress.

0 /10
NASZA OCENA

SeaKnight Monster W8

Tańsza od Zilliona, ale również bardzo dobra plecionka od firmy SeaKnight. Często porównywana z propozycją W&K i są to niezwykle wyrównane pojedynki. Ciężko jednoznacznie określić która z plecionek jest lepsza.

0 /10
NASZA OCENA

KastKing Super Power

Moja pierwsza plecionka z Aliexpress, którą świetnie wspominam. Genialny stosunek cena/jakość. Bardzo wytrzymała co uchroniło mnie przed odstrzelaniem jerków podczas nauki łowienia castingiem. Aktualnie używam jej na wędce służącej mi do zarzucania deepera.

0 /10
NASZA OCENA

JOF SuperBraid

Zdecydowanie największe zaskoczenie tego zestawienia i jednocześnie najtańsza polecana na naszej stronie plecionka. Dziesiątki tysięcy zamówień na aliexpress i 90% 5-cio gwiazdkowych ocen pokazują, że to bardzo solidna propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić.

0 /10
NASZA OCENA