Odzież wędkarska z Aliexpress

Trzeba to powiedzieć wprost. Kupowanie odzieży na Aliexpress jest ryzykowne. Wiele rzeczy może pójść źle. Źle wybrany rozmiar, słaba jakość produktu itp. Na naszej stronie znajdziecie tylko sprawdzoną odzież. Najwyższa jakość i prawidłowe tabele rozmiarów proponowanych i sprawdzonych przez nas produktów to gwarancja Twojego zadowolenia.

Kamizelki wędkarskie Bassdash

Na polskim rynku wędkarskim dobra kamizelka wędkarska musi być droga. Na szczęście dla wszystkich wędkarzy Aliexpress rządzi się swoimi prawami i jest tam miejsce dla takich produktów jak kamizelka wędkarska firmy Bassdash. Uszyta z wytrzymałych materiałów, przemyślana konstrukcja z wieloma kieszeniami powoduje, że zawsze mamy pod ręką to co akurat jest potrzebne. Dodatkowo siatka na plecach zapobiega poceniu się.

0 /10
NASZA OCENA

Spodniobuty Piscifun

Osobiście korzystam z tych 3 warstwowych spodniobutów od Piscifun i jestem bardzo z nich bardzo zadowolony. Od zeszłego roku wędruję w nich i brodzę w naprawdę trudno dostępnych miejscach i mnie nie zawiodły. A komfort jest nieporównywalnie większy od woderów z gumowym kaloszem. Rozmiar L pasuje na 184 cm wzrostu, 85 kg wagi i rozmiar stopy 43. Na Polskim rynku za takie spodniobuty zapłacilibyśmy o wiele wiele więcej.

0 /10
NASZA OCENA

Koszulka zawodnicza

Każdy wędkarz zdaje sobie sprawę jak bardzo dokuczliwe potrafi być słońce w upalne, letnie dni. Nie dość, że jest nam gorąco, to jeszcze po całym dniu na rybach grożą nam poparzenia słoneczne. Świetnym rozwiązaniem, które ochroni nasze ręce są zawodnicze koszulki z długim rękawem. W linku propozycja od firmy Daiwa. Kto z nas nie chce poczuć się jak profesjonalista?

0 /10
NASZA OCENA

Rękawice wędkarskie

Według mnie użyteczne rękawice wędkarskie to must-have dla każdego wędkarza. Tutaj akurat w wersji na dodatnie temperatury, świetne rękawice “bez” dwóch palców. Ochronią nasze dłonie przed wiatrem i mocnym słońcem, jednocześnie nie utrudniając nam łowienia. Jeżeli chodzi o moje zakupy w 2020 roku to jest to zdecydowanie TOP5!

0 /10
NASZA OCENA

Komplet jesienno-zimowy Daiwa

Jesień i zima to czas w którym musimy zapewnić sobie komfort termiczny na rybach. Odpowiednia kurtka i spodnie to absolutna podstawa wypadów w tym okresie. W kwocie około 150zł na Aliexpress dostaniemy dobrej jakości komplet sygnowany logiem znanej marki wędkarskiej Daiwa.

0 /10
NASZA OCENA