Najlepsze przynęty okoniowe

Nie od dziś wiadomo, że Chińczycy lubią inspirować się sprawdzonymi produktami. Nie inaczej jest w przypadku przynęt. Na aliexpress możemy znaleźć wiele dobrze znanych i sprawdzonych okoniowych przysmaków. Pozwólcie, że zaprezentuje Wam najlepsze przynęty okoniowe z Aliexpress.

Tanta

Przynęta, którą każdy miłośnik łowienia okoni powinien znać. Ta niepozorna imitacja robaczka okazuje się prawdziwym przysmakiem pasiastych ryb. Najlepiej sprawdzają się w kolorze fioletowym lub zielonym. W Polsce produkuje je firma FishUp i każe sobie słono płacić za tak mały kawałek „gumki”. Na AliExpress znajdziemy Tanty od firmy EsFishing kosztujące ponad 2x mniej. Miałem okazję zrobić porównanie przynęt obydwu firm i Tanty od EsFishing są tak samo skuteczne jak te, które możemy kupić w sklepach w Polsce.

0 /10
NASZA OCENA

Easy Shiner

Kto nie słyszał o tych miękkich i smukłych przynętach? Mnogość kolorów i rozmiarów sprawia, że świetnie sprawdzają się przy wypadach na okonie, ale także przy poszukiwaniu sandaczy i szczupaków. Gumowa przynęta z intensywnym atraktorem, a także specjalnymi wcięciami pod haki offsetowe to prawdziwy bestseller ostatniego sezonu. Na AliExpress znajdziemy je w ofercie wielu firm, ale dla mnie najlepiej wykonane są te od Meredith i EsFishing.

0 /10
NASZA OCENA

Shad

Bardzo ciekawa okoniowa przynęta, która w środku posiada kawałek aluminiowej folii co powoduje, że guma pięknie odbija światło i prowokuje zaciekawione ryby. W końcu nie raz widzieliśmy błyskającą się w wodzie drobnicę w słoneczny dzień.

0 /10
NASZA OCENA

Larva

Larva to jak sama nazwa wskazuje gumowa imitacja larwy ważki. Fantastyczna przynęta do metody drop-shot, ale sprawdza się również na czeburaszce lub zwyczajnej główce jigowej. Gdy inne przynęty zawodzą to właśnie „Larva” potrafi „otworzyć” wodę. Łowiłem na tę przynętę fajne okonie, ale także klenie i jazie.

0 /10
NASZA OCENA

Vibro Fat

Vibro Fat czyli nic innego jak Swing Impact od firmy Keitech. Jakością wykonania nie odbiegają od oryginałów, a są o wiele wiele tańsze. Przynęta, którą każdy łowca okoni powinien mieć w swoim pudełku.

0 /10
NASZA OCENA

Monkey Fry

Przynęta, która powinna być doskonale znana widzom szwedzkiego kanału wędkarskiego Kanalgratis jest już dostępna na Aliexpress. Jeżeli waszą ulubioną metodą połowu okoni jest dropshot to zdecydowanie jest to coś co powinno znaleźć się w waszym pudełku!

0 /10
NASZA OCENA

Awaruna

Przynęta o bardzo charakterystycznym wyglądzie. Mnogość kolorów i rozmiarów sprawia, że świetnie sprawdzają się przy wypadach na okonie, ale dają również szansę na pokaźne szczupaki czy sandacze. Na AliExpress znajdziemy je w ofercie wielu firm, ale dla mnie najlepiej wykonane są te od Meredith.

0 /10
NASZA OCENA