Przynęty sandaczowe z Aliexpress

Przynęty sandaczowe z Aliexpress to dość ograniczona oferta, co nie znaczy, że nie da się znaleźć nic godnego uwagi. Zebrałem 6 bardzo ciekawych propozycji na sandacze, które na pewno skuszą mętnookie drapieżniki.

Mandula

Niby to tylko kawałki pianki i kotwiczki, ale są takie dni, że sandacze wprost szaleją na ich punkcie. Dodatkowym atutem manduli jest fakt, że mają one dużą wyporność co powoduje wolniejszy opad niż w przypadku gum. Polecam wypróbować na Twojej wodzie!

0 /10
NASZA OCENA

New Shad

Co tu dużo pisać, patrzysz na zdjęcie tej przynęty i od razu widzisz killera na sandacze!

0 /10
NASZA OCENA

Crazy Shiner

Ciekawy wariant sprawdzonego i bardzo znanego Easy Shinera. Zwężenie w połowie przynęty nadaje jej jeszcze więcej pracy niż w tradycyjnym shinerze. Smukły korpus to coś co lubią sandacze. Zdecydowanie warta zakupu!

0 /10
NASZA OCENA

Vibro Shad

Vibro Fat czyli nic innego jak Swing Impact od firmy Keitech. Chociaż ten wzór ma w swojej ofercie wiele firm. Jakością wykonania nie odbiegają od oryginałów, a są o wiele wiele tańsze. Przynęta, którą każdy łowca sandaczy powinien mieć w swoim pudełku. Ja mam i będę miał na każdym wypadzie.

0 /10
NASZA OCENA

Awaruna

Przynęta o bardzo charakterystycznym wyglądzie. Mnogość kolorów i rozmiarów sprawia, że świetnie sprawdzają się przy wypadach na sandacze, ale dają również szansę na pokaźnego okonia. Na AliExpress znajdziemy je w ofercie wielu firm, ale dla mnie najlepiej wykonane są te od Meredith.

0 /10
NASZA OCENA

Ripple Shad

Przynęta o smukłym, typowo sandaczowym korpusie, która w wodzie robi dużo hałasu przez co skusi nawet najbardziej leniwe sandacze. Duże kopyto sprawia, że Ripple Shad świetnie pracuje nawet w wolnym opadzie.

0 /10
NASZA OCENA