Przynęty na szczupaki z Aliexpress

Na aliexpress możemy znaleźć wiele dobrze znanych i sprawdzonych szczupakowych kąsków. Pozwólcie, że zaprezentuje Wam najlepsze przynęty na szczupaki z Aliexpress. Wszystkie osobiście przetestowałem.

1. Pro Shad

Replika przynęty, która szturmem zdobyła popularność na polskich wodach. Mowa tutaj o przynęcie Fox Rage Pro Shad. Posiadam zarówno oryginał jak i chińską replikę i obie są tak samo łowne.


Big Scot Shad

Kolejny sprawdzony w boju klasyk. Jedna z najlepszych szczupakowych przynęt ostatnich lat. Chiński produkt nie odbiega jakością od oryginału, więc po co przepłacać?


Johncoo Minnow

Pływający i płytko schodzący duży wobler. Znakomicie sprawdza się w trollingu. Niech za reklamę posłuży fakt, że dał mi w zeszłym roku metrowego szczupaka.


Whooper Plopper

WIelu wędkarzy tę przynętę nazwała by jakimś wynalazkiem czy dziwadłem. Tymczasem powierzchniowy Whooper Plopper to prawdziwy killer na płytkich, zarośniętych akwenach. Obracający się ogon powoduje mnóstwo zamieszania na powierzchni wody, co prowokuje nawet najbardziej leniwe szczupaki.


Pig Shad

Tej przynęty nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiele życiowych okoni i szczupaków to wynik stosowania właśnie Pig Shadów. Rozmiar 20cm dostępny na Aliexpress w sklepie HuntHouse to fantastyczny wybór jeżeli naszym celem są duże, wygłodniałe szczupaki. Przynęty z Aliexpress to także niespotykany gdzie indziej kolory.